| |
Народ!!!Особливо дівчата,не пишіть що ви ляльки без серця холодні,адже це зовсім не так.Ви добрі чуйні,щирі.І навіть якщо хтось зробив вам боляче,це не означає,що він забрав все добре що в вашій душі було.Ніщо не вічне а любов тим більше.Пройде час і ви охолонете,забудете ту людину,а наслідки тої стервозної поведінки залишаться,коли вам захочеться побути доброю,любити всі будуть бачити ту ляльку,якою ви колись були,тож усміхніться,довіряйте людям просто будьте трішки обережнішими)Не грайте ті пусті ролі) Хто згоден+ |
|